WARSZTAT OBLICZENIA I PRZELICZNIKI W LOGISTYCE - WKRÓTCE NOWY TERMIN

189.00

WKRÓTCE NOWY TERMIN

CERTYFIKAT - SZKOLENIE ZAKOŃCZONE CERTYFIKATEM POTWIERDZAJĄCYM UCZESTNICTWO W KURSIE

ZAPISY - ZAPISZ SIĘ WYSYŁAJĄC SWOJE ZGŁOSZENIE NA MAIL SZKOLENIA@INPRACTICE.PL (MOŻESZ RÓWNIEŻ ZADZWONIĆ 692053690)

Zapraszamy na nasz 4 godzinny warsztat z praktycznych zadań obliczeniowych w obszarze drobnicowych systemów logistycznych i transportu drogowego. Wiedza, która wychodzi poza ramy standardowych obliczeń w transporcie i pokazuje obszar logistyki ze szczebla sieci logistycznych

WARSZTAT OBLICZENIA I PRZELICZNIKI W LOGISTYCE

Część 1

  • Jak funkcjonują krajowe i międzynarodowe systemy logistyczne
  • Jakie występują przeliczniki w logistyce
  • Jakie są sposoby kalkulowania stawek transportowych
  • Jakie media przeliczeniowe występują w branży TSL

Część 2

  • Zadania obliczeniowe, kalkulacje stawek transportowych

KORZYŚCI ZE SZKOLENIA

W kalkulacjach stawek transportowych nie funkcjonują jedynie europalety. Posługujemy się także innymi jednostkami, które mają swoje przeliczniki.

Ile “waży” metr ładowny?

Czym jest waga płatna?

Jak działają drobnicowe systemy logistyczne o zasięgu międzynarodowym?

Chcesz poznać odpowiedzi na te pytania? Na warsztacie posiądziesz wiedzę, która nie jest dostępna w trakcie studiów z logistyki, ani nawet w większości firm transportowych.

Gdzie odbywa się szkolenie? 

Szkolenie prowadzone jest w biurowcu Satoria Group, ul. E. Ciołka 13, 01-402 Warszawa. Zapewniamy kawę, herbatę, napoje i przekąski.

PROWADZĄCY

Praktyczną wiedzę z zakresu przeliczników i działania systemów logistycznych przedstawi Ci nasz ekspert

Oskar Henczel

Absolwent Państwowego Studium Stenotypii i Języków Obcych o profilu Handel Zagraniczny, Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej (Logistyka Transportu Samochodowego), oraz studiów MBA Executive przy Francuskim Instytucie Zarządzania.

Z branżą TSL (Transport Spedycja Logistyka) związany od 1996 roku. Praktyczną wiedzę, doświadczenie i umiejętności zdobywał od podstaw, zaczynając pracę jako asystent spedytora, fakturzysta, a w kolejnych latach spedytor międzynarodowy całopojazdowy i drobnicowy, kierownik działu spedycji międzynarodowej, dyrektor handlowy, dyrektor operacyjny w kilkudziesięcioosobowej organizacji po managera projektu logistycznego w dużej korporacji.

Z funkcjonowaniem logistyki zapoznał się zarówno od strony spedytora, przewoźnika, klienta jak i producenta oprogramowania klasy TMS. Dodatkowo przez ponad trzy lata prowadził zajęcia laboratoryjne na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej – Technika i Organizacja Transportu Samochodowego.

Jego specjalizacja to międzynarodowa spedycja drobnicowa, którą zajmuje się od ponad 15 lat. Praktyczna znajomość europejskiego rynku drobnicy międzynarodowej, doświadczenie w prowadzeniu negocjacji oraz gruntowna wiedza o sposobach organizacji przewozu towarów drobnicowych to jego mocne strony.

Udostępnij

Nasza najnowsza kolekcja

Produkty sa ale nie wiem gdzie je znaleźć !