Szkolenie Transport, Spedycja, Logistyka (TSL) poziom I - WKRÓTCE NOWY TERMIN

369.00

SZKOLENIE TSL POZIOM I - nasza podstawowa jednostka szkoleniowa. 8 godzinny blok szkoleniowy, który pozwoli Ci poznać praktyczne aspekty logistyki. Jest to nasze szkolenie wyjściowe.


TERMIN - 6 LIPCA 2019 - WARSZAWA

ZAPISZ SIĘ WYSYŁAJĄC SWOJE ZGŁOSZENIE NA MAIL SZKOLENIA@INPRACTICE.PL


JEST TO WIEDZA WYKORZYSTYWANA NA KAŻDYM STANOWISKU W BRANŻY LOGISTYCZNEJ

CERTYFIKAT - Szkolenie zakończone certyfikatem potwierdzającym uczestnictwo w kursie.

PROGRAMY SPEDYCYJNE - na szkoleniach wspieramy się popularnym programem spedycyjno-transportowy TMS+ (https://www.tms.plus/) oraz giełdę transportową TRANS.EU


1.  Charakterystyka i cel szkolenia:

Opracowaliśmy szkolenie TSL, które ma na celu zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu funkcjonowania transportu drogowego i sieci logistycznych. Znajomość podstawowych zależności z tego zakresu jest niezbędna na każdym stanowisku pracy w logistyce, ponieważ transport drogowy jest elementem łączącym wszystkie etapy łańcucha dostaw (od magazynów producentów i odbiorców po transporty z i do portów lotniczych i morskich itd.)

2.  Dla kogo jest szkolenie:

- osoby, które chcą rozpocząć pracę w branży logistycznej lub chcące zmienić branżę na branżę TSL

- przyszli i obecni specjaliści ds. logistyki, zaopatrzenia, zakupów, transportu, spedytorzy, dyspozytorzy

- studenci i uczniowie

3.  Program szkolenia - 2 bloki 4 godzinne


PIERWSZY BLOK 4 GODZINNY

  1.  Wprowadzenie – współczesny rynek logistyczny w Polsce i w Europie. Zależności pomiędzy firmą produkcyjną, spedycyjną i transportową
  2. Otwarcie i prowadzenie firmy spedycyjnej a firmy transportowej – różnice, podobieństwa, reguły i zasady
  3. Nazewnictwo i miary w transporcie
  4. Rodzaje przesyłek – (FTL, doładunki, dedyki) dobieranie samochodu do ładunku i kalkulacja stawek
  5. Przeprowadzenie usługi spedycyjnej – od wyceny do faktury z użyciem programu TMS+, giełdy transportowej oraz Goodloading

DRUGI BLOK 4 GODZINNY

  1. Sieci logistyczne i spedycja drobnicowa - wstęp, czyli jak to wszystko funkcjonuje
  2. Nazewnictwo i język potoczny (job, bordero, ufo, pod, i wiele innych)
  3. Podstawowe reguły INCOTERMS EXW/DDU i ich praktyczne ujęcie
  4. Międzynarodowa Przesyłka Paletowa – PRZELICZNIKI i ZADANIA OBLICZENIOWE (metry ładowne LDM, waga płatna i rzeczywista, kubiki itp.)

3. Gdzie odbywa się szkolenie?

Szkolenie prowadzone jest w biurowcu Satoria Group, ul. E. Ciołka 17, 01-402 Warszawa. Zapewniamy kawę, herbatę oraz wodę.

4. Szkolenie prowadzone jest przez 2 specjalistów praktyków!

Oskar Henczel

Absolwent Państwowego Studium Stenotypii i Języków Obcych o profilu Handel Zagraniczny, Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej (Logistyka Transportu Samochodowego), oraz studiów MBA Executive przy Francuskim Instytucie Zarządzania. 
Z branżą TSL (Transport Spedycja Logistyka) związany od 1996 roku. Praktyczną wiedzę, doświadczenie i umiejętności zdobywał od podstaw, zaczynając pracę jako asystent spedytora, fakturzysta, a w kolejnych latach spedytor międzynarodowy całopojazdowy i drobnicowy, kierownik działu spedycji międzynarodowej, dyrektor handlowy, dyrektor operacyjny w kilkudziesięcioosobowej organizacji po managera projektu logistycznego w dużej korporacji. 
Z funkcjonowaniem logistyki zapoznał się zarówno od strony spedytora, przewoźnika, klienta jak i producenta oprogramowania klasy TMS. Dodatkowo przez ponad trzy lata prowadził zajęcia laboratoryjne na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej – Technika i Organizacja Transportu Samochodowego. 
Jego specjalizacja to międzynarodowa spedycja drobnicowa, którą zajmuje się od ponad 15 lat. Praktyczna znajomość europejskiego rynku drobnicy międzynarodowej, doświadczenie w prowadzeniu negocjacji oraz gruntowna wiedza o sposobach organizacji przewozu towarów drobnicowych to jego mocne strony.

Mateusz Grabarczyk


Spedytor międzynarodowy z ponad pięcioletnim doświadczeniem, prowadzi transporty na wszystkich europejskich kierunkach. Absolwent Centrum Europejskiego UW. Potrafi wycenić i zrealizować (prawie) każdą usługę logistyczną. Zorientowany również w szerokim spectrum przewożonych towarów. Lubuje się w nietypowych przewozach, które z chęcią realizuje i przybliży ich specyfikę. Odpowiedzialny za przebieg całego procesu spedycyjnego, kontakt z klientem i przewoźnikiem w transportach całopojazdowych  i w doładunkach.ZAPISZ SIĘ WYSYŁAJĄC DO NAS MAIL NA SZKOLENIA@INPRACTICE.PL

Udostępnij

Nasza najnowsza kolekcja

Produkty sa ale nie wiem gdzie je znaleźć !