Transport drogowy

Szkolenie TRANSPORT DROGOWY POZIOM 1

Charakterystyka szkolenia: szkolenie trwające 8 godzin wprowadzające w tematykę transportu drogowego. Od otwarcia spedycji i firmy transportowej przechodzimy do pozyskiwania klientów, rozmowy i negocjacji, a następnie realizacji zleceń i wystawiania faktur. Nauka branżowego słownictwa, miar, kalkulacji stawek i układania ładunku oraz dobór środka transportowego. Praca od strony spedytora i handlowca. Szkolenie dla studentów, osób, które chcą rozpocząć pracę w branży lub obecnych pracowników. Sprawdź cały program szkolenia i zapisz się na kurs.

Szkolenie TRANSPORT DROGOWY POZIOM 2

Charakterystyka szkolenia: szkolenie trwające 8 godzin przeznaczone jest dla osób, które zetknęły się już z pracą w transporcie drogowym. Znają podstawy oraz chcą poznać lub poszerzyć swoją wiedzę od strony pracy spedytora prowadzącego samochody. Na tym szkoleniu prowadzone są zagadnienia rentowności samochodów, firmy, kalkulacji tras i zarządzania kierowcami. Dodatkowo omawiane są zagadnienia reklamacji i uszkodzeń oraz rozwiązywanie trudnych sytuacji w trasie i po jej zakończeniu, aby z sukcesem zakończyć realizację transportu. Szkolenie dla pracowników, spedytorów, kierowców, właścieli firm. W szkoleniu mogą brać udział także studenci. Uczestnictwo w Poziomie 1 szkolenia nie jest wymagane. Sprawdź cały program szkolenia i zapisz się na kurs.

Spedycja lotnicza

Szkolenie SPEDYCJA LOTNICZA - WPROWADZENIE DO FRACHTU LOTNICZEGO

Charakterystyka szkolenia: Jedyne takie szkolenie na rynku, które pozwoli Ci przybliżyć praktyczne aspekty pracy w spedycji lotniczej. Szkolenie trwające 8 godzin pozwoli Ci nie tylko na zrobienie pierwszego kroku w kierunku transportu lotniczego i pracy w spedycji, ale także pozwoli Ci zrozumieć jak wygląda świat z perspektywy wymiany handlowej a tym samym szlaków handlowych. Szkolenie jest skierowane nie tylko dla studentów i osób, które chcą rozpocząc pracę w logistyce, ale także dla obecnych pracowników, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i skonsulotwać wybrane zagadnenia. Sprawdź cały program szkolenia i zapisz się na kurs.

Spedycja morska

Szkolenie SPEDYCJA MORSKA

Charakterystyka szkolenia: szkolenie trwające 8 godzin, które pozwoli zrobić Ci nie tylko podjąć pracę w spedycji morskiej, ale także przybliży Ci wszystkie aspekty praczy na stanowisku spedytora morskiego. Na kursie przedstawione zostaną między innymi: technologie kontenerowe, warunki INCOTERMS, odprawy celne i ubezpieczenia, a także kalkulacje stawek. Szkolenie skierowane jest zarówno dla studentów, przyszłych jak i obecnych praconiwków spedycji morskiej. Sprawdź cały program szkolenia i zapisz się na kurs.

Prawo w logistyce

Prawo i ubezpieczenia w transporcie

Charakterystyka szkolenia: Prawo transportowe jest nieodzownym elementem funkcjonowania całej branży logistycznej. Dzięki elementarnej wiedzy będziesz mógł w bardziej efektywny sposób zarządzać ryzykiem w przedsiębiorstwie, ale także zabezpieczyć interes swojego kontrahenta jak i swój. Szkolenie dla przyszłych i obecnych pracowników każdego stanowiska w transporcie. Sprawdź cały program szkolenia i zapisz się na kurs.

Szkolenia indywidualne

szkolenie indywidualne / dla firm

Szkolenia indywidualne przeprowadzamy z następujących obszarów logistyki - spedycja i transport drogowy, spedycja morska i lotnicza oraz prawo. Wybór tematów i zagadnień określany jest przez Ciebie, a dodatkowo szkolenie możemy przeprowadzić zarówno u Ciebie w firmie jak i u nas w Warszawie. Szkolenie możemy przeprowadzić zarówno dla jednej osoby jak i dla grup i działów firmy.

WYCENA SZKOLENIA - wyślij swoje zapytanie na mail szkolenia@inpractice.pl w temacie wpisując "szkolenie indywidualne" lub zadzwoń na numer 692 053 690

Jest to odpowiednia forma jeżeli chcesz przeszkolić swoich pracowników i rozszerzyć poszczególne tematy lub skupić się na zagadnieniach dotyczących bezpośrednio Twojej firmy. Jednocześnie prowadzimy szkolenia dla grup studentów, którzy przygotowują się do rozmów kwalifikacyjnych lub szukają praktycznej wiedzy do otwarcia swojego biznesu. W celu ustalenia wybranych zagadnień, miejsca, liczby osób, które mają wziąć udział w szkoleniu napisz do nas na szkolenia@inpractice.pl - przygotujemy dla Ciebie wycenę