Struktura i tematyka szkoleń

PEŁNY PROGRAM SZKOLEŃ ZNAJDUJE SIĘ W ZAKŁADCE "NAJBLIŻSZE SZKOLENIA" W WYBRANYM SZKOLENIUSZKOLENIA TSL POZIOM I i II


Opracowaliśmy szkolenie TSL, które ma na celu zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu funkcjonowania transportu drogowego i sieci logistycznych. Znajomość podstawowych zależności z tego zakresu jest niezbędna na każdym stanowisku pracy w logistyce, ponieważ transport drogowy jest elementem łączącym wszystkie etapy łańcucha dostaw (od magazynów producentów i odbiorców po transporty z i do portów lotniczych i morskich itd.) Można powiedzieć, że wszystko zaczyna się od transportu drogowego.

Krótka charakterystyka:

Szkolenie TSL poziom I - praktyczne podstawy związane z działaniem spedycji, transportu drogowego (obliczanie stawek, rodzaje przesyłek, nazewnictwo, dobieranie samochodów itp.) oraz sieci logistyczne (działanie sieci logistycznych i funkcjonowanie spedycji drobnicowej nie jest ujęte w sposób praktyczny w programie studiów przez co ten temat jest szczególnie unikalny)

Szkolenie TSL poziom II - jeżeli chcesz poszerzyć swoją wiedzę ze szkolenia z poziomu I

Szkolenie zawiera obliczanie tras samochodów oraz ich rentowności, a także obliczanie czasu pracy kierowcy, kalkulowanie frachtu, negocjacje, specyfika transportów międzynarodowych (na jakie przepisy zwracać uwagę i jak organizować transporty do wybranych krajów)

Jeżeli chcesz podjąć pracę w logistyce - poziom I, a później poziom II będzie idealną drogą do rozpoczęcia pracy jako specjalista ds. logistyki, spedytor/dyspozytor, export/import menager.


SZKOLENIA SPEDYCJA MORSKA I LOTNICZA

- są to szkolenia tematyczne, które są niezależną częścią i nie są powiązane ze szkoleniami TSL - po pełny opis zapraszamy do wybranego szkolenia w zakładce "oferta szkoleń"


SZKOLENIE PRAWO I UBEZPIECZENIA W PRAKTYCE

- wszystkie najważniejsze aspekty prawne w transporcie drogowym. Transport drogowy to przede wszystkim prawo oraz jego znajomość.
Prawo transportowe jest nieodzownym elementem funkcjonowania całej branży logistycznej. Dzięki elementarnej wiedzy będziesz mógł w bardziej efektywny sposób zarządzać ryzykiem w przedsiębiorstwie, ale także zabezpieczyć interes swojego kontrahenta