O nas

Szkolenia i warsztaty INPRACTICE mają na celu przekazywanie praktycznej wiedzy z zakresu transportu, spedycji i logistyki (branża TSL).


Wychodzimy z założenia - mniej teorii, więcej praktyki.


Inpractice to praktycy, którzy na co dzień są związani z branżą TSL. Skorzystaj z naszego doświadczenia jakie zdobyliśmy w trakcie naszej pracy - od spedytora, dyspozytora po specjalistów i menagerów branży logistycznej.

Wiedza przekazana na naszych kursach przyniesie korzyści już na samym początku kariery zawodowej. Umiejętności zdobyte u nas, umożliwią pewniejszy start w branży, dzięki opanowaniu praktycznych zagadnień, a także dadzą możliwość podniesienia kwalifikacji z poszczególnych dziedzin obecnym pracownikom branży logistycznej

Na szkolenia zapraszamy

  • osoby, które chcą rozpocząć pracę w branży logistycznej lub chcące zmienić branżę na branżę TSL
  • studenci i uczniowie
  • przyszli i obecni specjaliści ds. logistyki, zaopatrzenia, zakupów, transportu, spedytorzy, dyspozytorzy

Nasze szkolenia skierowane są do wszystkich, którzy pragną poznać praktyczne aspekty pracy w logistyce. Zarówno osoby uczące się jak i pracownicy, na każdym etapie kariery w branży TSL dzięki naszym szkoleniom zdobędą niezbędne umiejętności praktyczne. Nabędą zdolność do stosowania wiedzy i korzystania z know-how w celu wykonywania zadań i rozwiązywania problemów, na co dzień napotykanych w zawodzie.


Szkolenia prowadzone są w formie warsztatowej przez specjalistów z danych dziedzin z wieloletnim doświadczeniem w branży TSL.
Po każdym szkoleniu wystawiany jest certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę.


Jeżeli chcesz, abyśmy zorganizowali szkolenie dla Ciebie i Twojej grupy z wybranych zagadnień napisz do nas na szkolenia@inpractice.pl Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę w dogodnym terminie. Uczymy praktyki - tej wiedzy nie znajdziesz w podręcznikach.