SPEDYCJA LOTNICZA - WPROWADZENIE DO FRACHTU LOTNICZEGO - WKRÓTCE NOWY TERMIN

299.00

Spedycja LOTNICZA - 8 godzinny blok szkoleniowy, który przybliży praktyczne aspekty pracy w transporcie lotniczym.  


TERMIN SZKOLENIA - WKRÓTCE NOWY TERMIN

CERTYFIKAT - Szkolenie zakończone certyfikatem potwierdzającym uczestnictwo w kursie.

ZAPISY - ZAPISZ SIĘ WYSYŁAJĄC MAIL NA SZKOLENIA@INPRACTICE.PL


1. Dla kogo jest szkolenie?

  • osoby, które chcą rozpocząć pracę w branży spedycyjno-transportowej, - studenci,
  • osoby uczące się
  • także osoby, które pracują na stanowiskach związanych z transportem, np. specjaliści ds. logistyki

2. Program szkolenia

1. Ogólne charakterystyka rynku i jego potrzeb transportowych
2. Samoloty - ludzie i cargo
3. Główne kierunki oraz porty lotnicze
4. Towary w transporcie lotniczym
5. Regulacje prawne
6. Proces oraz uczestnicy frachtu
6. Ofertowanie - taryfy oraz zasady kalkulacji
7. Trudne sytuacje
8. Aspekty sprzedażowe frachtu lotniczego
9. Case study
10. Podsumowanie

Szkolenie to pozwoli Ci zrozumieć jak wygląda świat z perspektywy wymiany handlowej a tym samym szlaków handlowych. Jakie produkty wytwarza się w poszczególnych krajach a następnie transportuje do Polski oraz wysyła z Polski. Co jest głównym wyznacznikiem wyboru środka transportu jak i, która z dróg będzie najbardziej optymalna. Dowiesz się, które porty lotnicze są
wykorzystywane przy połączeniach do i z Polski i jakie regulacje prawne normują oraz warunkują wykonywanie transportu lotniczego. Wreszcie dowiesz się ile stron jest zaangażowanych w obsługę jednej przesyłki lotniczej oraz ile czasu to zajmuje.

Strona handlowa usługi również stanie się dla Ciebie zdecydowanie bardziej przejrzysta. Przybliżymy Ci jak się kontaktować ze światem aby zaoszczędzić czas szczególnie, iż mamy do czynienia z różnicą czasu. Kiedy zaczynasz pracę Azja powoli zaczyna kończyć ją a kiedy Ty kończysz pracę Amerykanie zaczynają. Jakie informacje są niezbędne aby rozmawiać z liniami lotniczymi oraz jak wygląda profesjonalnie przygotowana oferta dla Klienta. Powiemy Ci na jakie elementy zwrócić uwagę oraz jak prezentować oraz czytać oferty frachtu lotniczego. Przejdziemy również przez stronę praktyczna czyli case study. Ty staniesz się operatorem lotniczym a ja będę potrzebował usługi. Będziesz umiałna koniec policzyć ile kosztuję import 300 kg z Shenzen oraz co oznacza skrót SZX.

Podsumujemy na koniec to co najważniejsze aby na koniec z pełną świadomością móc odpowiedzieć na wiele pytań ze strony potencjalnego pracodawcy jak i ewentualnego klienta. Dołącz do świata, który funkcjonuje poza strefami czasowymi a komunikacja nawet przy ograniczeniach językowych jest jak najbardziej możliwa.

3. Gdzie odbywa się szkolenie? Szkolenie prowadzone jest w biurowcu Satoria Group, ul. E. Ciołka 17, 01-402 Warszawa. Zapewniamy kawę, herbatę, napoje i przekąski.

4. Szkolenie poprowadzi

Marcin Cur

Praktyk z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka), zdobywający szlify zarówno w organizacjach globalnych jak i start up-ach. Z wykształcenia socjolog, jego pasją jest komunikacja a sprzedaż i zarządzanie nią to jego codzienność. Wyspecjalizowany w zindywidualizowanym podejściu do klienta i tworzeniu rozwiązań "szytych na miarę" . Pierwsze kroki stawiał w transporcie drogowym a następnie zaczął zgłębiać tajniki frachtu morskiego oraz lotniczego. Od wielu lat specjalizuję się we frachcie lotniczym prowadząc klientów globalnych jak również nasze rodzime przedsiębiorstwa. Obecnie pracuje na stanowisku Business Development Managera w jednym z największych operatorów logistycznych na świecie. ZAPISY - ZAPISZ SIĘ WYSYŁAJĄC MAIL NA SZKOLENIA@INPRACTICE.PL

Udostępnij

Nasza najnowsza kolekcja

Produkty sa ale nie wiem gdzie je znaleźć !